©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 

Muzyczne NiUSy, odc. 12

28 września 2022 | Oliver Jakubowicz, Błażej Szymański

Wysłuchaj podcastuMimo upływu lat i zmian pokoleniowych muzyka metalowa nadal przyciąga rzesze młodych, zagorzałych, fanów. Kolejne premiery i eksperymenty cieszą się dużym zainteresowaniem na całym świecie. Prowadzący: Oliwer Jakubowicz i Błażej Szymański spotkają się w pierwszą i ostatnią środę miesiąca, by porozmawiać o dźwiękach grających im w duszy. W audycji Muzyczne NiUSy poznacie ich preferencje muzyczne oraz nowości ze świata ciężkich brzmień.

Kolejny miesiąc i kolejna porcja Muzycznych NiUS'ów. Wrzesień to idealna pora wracania do artystów, którzy kojarzą się nam z jesienią. Tak właśnie uczynili prowadzący audycję, rozmawiając o numerach, które wprowadzały ich w jesienny klimat. Wspomniane zostały również kultowe seriale, jak i muzyka w nich występująca, monotematyczne szwedzkie kapele oraz polskie podwórko gatunku metalcore.

Utwory:

Pale Path - Corrupt
Lucifer - Wicked Game (feat. Tom Ellis)
Ghost - Hunter's Moon
Katatonia - Ghost Of The Sun
Mastodon - Black Tongue
Paradise Lost - Honesty In Death
Chocolate Genius, Inc. - Life
Opeth - Heart In HandNiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry