©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Uczelnia
  • Za nami Dni Otwarte Szkoły Doktorskiej Uniwerystetu Szczecińskiego [POSŁUCHAJ]

Za nami Dni Otwarte Szkoły Doktorskiej Uniwerystetu Szczecińskiego [POSŁUCHAJ]

10 Maja 2022 | Błażej Szymański
Fot. Błażej Szymański (NiUS Radio)

Posłuchaj rozmowy

W piątek, 6 maja w Szkole Doktorskiej US odbyły się dwa ważne wydarzenia:

 - V Lokalna Konferencja LSI "Poznajmy się", podczas której mogliśmy dowiedzieć się o założeniach i postępach prac naszych doktorantów nad projektami badawczymi. Prelekcje obyły się w języku polskim i angielskim.

- Dzień otwarty Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego – przed salą Geocentrum zainteresowane osoby mogły zrekrutować się do Szkoły Doktorskiej.

O ich przebiegu, tematach oraz nadchodzących wydarzeniach rozmawialiśmy z z-ca Dyrektora Szkoły Doktorskiej US dr hab. Pauliną Niedźwiedzką-Rystwej, prof. US oraz doktorantami Michałem Michalskim i Darią Buczkowską.

Pojawił się również temat nadchodzącej Międzynarodowej Multidyscyplinarnej Konferencji MKDUS 2.0, która odbędzie się w dniach 22-24 czerwca 2022 r. Ubiegłoroczna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród doktorantów pochodzących z Polski, jak i tych zagranicznych. Podczas konferencji prelegenci mieli okazję do podzielenia się różnorodnymi zainteresowaniami. Zapisy trwają do 15 maja.

Więcej informacji tutaj: https://mkdus.usz.edu.pl/

Serdecznie zapraszamy!NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry