©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Uczelnia
  • Uniwersytet Szczeciński pomaga Samuelowi

Uniwersytet Szczeciński pomaga Samuelowi

12 Luty 2024 | Mirosłava Rudyk

Uniwersytet Szczeciński wziął udział w akcji charytatywnej, wspierając pomoc dla Samuela Rodzocha. Wydarzenie odbyło się w hali OSiR w Stargardzie.

W trakcie meczu odbyły się liczne licytacje. Wśród nich znalazła się m.in. koszulka Pogoni Szczecin przekazana przez Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego. Można było także wylicytować spotkanie z prof. drem hab. Waldemarem Tarczyńskim. Nie zabrakało gadżetów z logiem US, a całość wspierali doktoranci Szkoły Doktorskiej US.

W ramach akcji odbyły się mecze charytatywne, występy Szkoły Tańca Save the Best, Orkiestry z DDK w Stargardzie - Big Band Stargard, Quadra Vocals, zabawy, konkursy dla dzieci z Polskim Towarzystwem Walki z Kalectwem z koła w Stargardzie i animacje dla dzieci.

Podczas akcji udało się zebrać 14 950 zł. Pieniądze zostały przekazane na rehabilitację Samuela.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, kto dołączył do pomocy Samuelowi!

Małgorzata Musiał – doktorantka Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego, organizatorka akcji w StargardzieNiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry