©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Uczelnia
  • Sprawności moralne w wychowaniu a mistrzowie, autorytety i wzory

Sprawności moralne w wychowaniu a mistrzowie, autorytety i wzory

8 Luty 2024 | Błażej Szymański

Cykl interdyscyplinarnych konferencji naukowych pt. sprawności moralne w wychowaniu to coroczne spotkania naukowców reprezentujących różne dyscypliny. Głównym celem jest zastanowienie się nad fenomenem sprawności moralnych. Do udziału zaproszeni są pracownicy różnych dyscyplin, w tym pedagogiki, psychologii, teologii filozofii, socjologii, a także praktyków, którym bliska jest tematyka organizowanego spotkania.

Temat tegorocznej edycji to „sprawności moralne w wychowaniu a mistrzowie, autorytety i wzory”. Odbędzie się ona 6 marca w Szczecinie. Organizatorem jest Instytut Pedagogiki Uniwersytetu Szczecińskiego przy współudziale Instytutu Nauk Teologicznych Uniwersytetu Szczecińskiego. Konferencję objął swoim patronatem JM Rektor Uniwersytetu Szczecińskiego prof. dr hab. Waldemar Tarczyński.

Szczegółowy program oraz karta zgłoszeń dostępne na stronie: https://www.sprawmor.pl/NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry