©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 

Cykl filmów "Nauka Mówi"

17 listopada 2023 | Magdalena Koziara-Piłatowska

Zachęcamy do śledzenia najnowszego cyklu filmów popularyzujących badania naukowe prowadzone w Uniwersytecie Szczecińskim “Nauka Mówi”. 

Seria zawiera czternaście filmów, które w niezwykle ciekawy i przystępny sposób przedstawiają projekty i badania naukowe prowadzone w Uczelni. 

Nauka mówi to innowacyjny sposób na przybliżenie świata nauki szerszej publiczności. Dzięki atrakcyjnej formie filmów, prezentujących fascynujące badania naukowe, Uniwersytet Szczeciński stawia na edukację i inspirację, pokazując, że Nauka może być ciekawa i zrozumiała dla każdego.

Można obejrzeć już pierwszy z filmów “Pasieka Immuno”, a już niedługo na kanale Uniwersytetu Szczecińskiego w serwisie YouTube, będą dostępne kolejne odcinki z cyklu “Nauka Mówi”.

Nauka Mówi stanowi element projektu Społeczna Inicjatywa Naukowa Uniwersytetu Szczecińskiego (SINUS).

Został on dofinansowany ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki w ramach programu „Społeczna odpowiedzialność nauki”.

Zachęcamy do odwiedzenia strony na Facebooku.NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry