©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Uczelnia
  • "Interdyscyplinarne ujęcie zdrowia" - Konferencja Szkoły Doktorskiej już w kwietniu

"Interdyscyplinarne ujęcie zdrowia" - Konferencja Szkoły Doktorskiej już w kwietniu

29 marca 2023 | Mateusz Iżakowski
Grafika: Materiały organizatora

Spotkania Interdyscyplinarne są inicjatywą cyklu konferencji organizowanych przez Interdyscyplinarne Koło Naukowe Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego.

VII Ogólnopolskie Spotkanie Interdyscyplinarne pt. "Interdyscyplinarne ujęcie zdrowia" organizowane jest przez Interdyscyplinarne Koło Naukowe Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego.

Tym razem spotkanie będzie dotyczyło ogólnego pojęcia zdrowia, a do wzięcia udziału zaproszeni są doktoranci i młodzi naukowcy z różnych dyscyplin.

Przewidzianych jest maksymalnie 14 prelekcji, a  każdy z zaproszonych uczestników będzie mieć 15 minut na wystąpienie. Po wygłoszeniu referatów odbędzie się 30-minutowa dyskusja dotycząca omawianych zagadnień, w której będą mogli wziąć udział również uczestnicy bierni. Za udział w konferencji będzie wydawany certyfikat. Całść przeprowadzona zostanie na platformie MS Teams.

Zapisy do uczestnictwa w konferecnji prowadzone jest na stronie https://forms.gle/qyUPdaHPgWzXYU2NA
W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nabór zgłoszeń trwa do 17 kwietnia 2023 r., godz. 23:59.
Konferencja odbędzie się w dniach 20-21 kwietnia 2023 r., godz. 16:00.


NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry