©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 

Business Day na US!

4 październik 2022 | Mateusz Iżakowski
Fot. usz.edu.pl

Instytut Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza studentów do uczestnictwa w Business Day.

Wydarzenie odbędzie się 19 października br. w godz. 10:00-15:00 w Auli Nowej Instytutu Ekonomii i Finansów, przy ul. Mickiewicza 64 i będzie podzielone na część wykładową oraz warsztatową.

Część wykładowa rozpocznie się o godzinie 10:00. W programie:

  • Wystąpienie I keynote speakera pt. „Rynek pracy w województwie zachodniopomorskim – stan obecny, prognozy i wyzwania”, prowadzący: Andrzej Przewoda, Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie;
  • Wystąpienie II keynote speakera pt. „Rozwój kompetencji społecznych drogą do sukcesu na rynku pracy”, prowadzący: Sylwia Majewska, Eliza Szwec Profi Competence Europe sp. z o.o.

Część warsztatowa rozpocznie się o godzinie 12:00. W programie:

  • Warsztaty podnoszące umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne na rynku pracy pt. ” Moja kariera- jęczing czy podejmowanie wyzwań?”, prowadzący: Elżbieta Stelmach, trener biznesu: 3×45 min. Uczestnictwo w warsztatach zwieńczone uzyskaniem certyfikatu.

Dla uczestników warsztatów przewidziano regeneracyjny bufet kawowy. Organizatorzy poświadczają udział w wydarzeniu dla celów usprawiedliwienia nieobecności w tym dniu. Organizatorem wydarzenia jest Katedra Ekonomii, Instytut Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Szczecińskiego. Termin zgłoszeń trwa do 10 października, szczegóły znaleźć można w formularzu zgłoszeniowym na stronie forms.office.com Koordynatorem wydarzenia jest Joanna Kowalik, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry