©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Szczecin
  • "Co chcesz osiągnąć? Warsztaty motywacyjne dla kobiet"

"Co chcesz osiągnąć? Warsztaty motywacyjne dla kobiet"

24 stycznia 2023 | Książnica Pomorska

Zapraszam na “Co chcesz osiągnąć? Warsztaty motywacyjne dla kobiet”, które odbędą się 31 stycznia 2023 roku w Sali nr 9 w Książnicy Pomorskiej.

Wydarzenie jest skierowane do kobiet, które: czują, że to czas na własny rozwój, czas na zmiany; mają dość powtarzalnych zajęć; którym wydaje się, że ich życie się zatrzymało i nie mają na nic wpływu; chcą zmienić coś w swoim życiu.

Warsztaty poprowadzą Anna Dziwulska i Dorota Betlewicz - kobiety z pasją, chętne do wspierania innych w rozwoju.

Opis od prowadzącej:

Wiele osób narzeka, że nie osiąga swoich celów. Kiedy pytam jak planują swoje cele, patrzą na mnie ze zdziwieniem. Kluczem do sukcesu jest dobre przygotowanie się do realizacji tego, co chcemy osiągnąć w różnych obszarach swojego życia. Drugą, myślę sobie, że nawet istotniejszą kwestią, jest to, że nie potrafimy dostrzegać naszych osiągnięć i doceniać się nawet za małe sukcesy.Dlatego początek roku jest dobrym czasem do zatrzymania się i zastanowienia się nad tym, czego chcesz i kiedy chcesz to osiągnąć. Gdzie jest twoje miejsce i jaką masz rolę do spełnienia na tym świecie? Po co światu twoje kompetencje i czy są w ogóle potrzebne? Czego Ty chcesz na tym etapie swojego życia?

Wspólnie przejdziemy przez krótki proces, który jest niezwykle istotny do osiągnięcia swoich celów/marzeń/pragnień. 

Anna Dziwulska - kobieta, żona, matka, coach, superwizor, certyfikowany Trener Biznesu z wieloletnim doświadczeniem menadżera. Na co dzień zajmuje wspieraniem przedsiębiorców w zbudowaniu partnerskich relacji z klientami oraz pracownikami. Dzięki temu odzyskują oni spokój wewnętrzny i czas dla siebie. Prowadzi szkolenia, warsztaty rozwojowe oraz pracuje indywidulanie z przedsiębiorcami. Rozwijanie ludzi to jej pasja, uwielbia patrzeć jak ludzie wspinają się na wyższe poziomy umiejętności. Lubi stawiać wyzwania i inspirować do zmiany. Ceni sobie szczerość, poczucie humoru, zależy jej na zaufaniu. Chętnie dzieli się tym, co wiele lat zdobywała, ćwiczyła i pielęgnowała. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się w sposób prosty, ciekawy i zrozumiały.

Dorota Betlewicz - kobieta, żona, matka, trener, coach, absolwentka Leadership Coaching DTE DREAM TEAM EXPERTS oraz Akademii Rozwoju Biznesu. Ważnym elementem pracy z ludźmi jest inspirowanie ich do działania, motywowanie do samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwoju. Bierze czynny udział w szkoleniach i rozwijaniu swoich kompetencji. Wierzy w to, że jak się rozwija to mocno wpływa na rozwój innych. Chętnie dzieli się z innymi swoim optymizmem i energią do działania. Uwielbia pomagać ludziom, dlatego też z ogromną przyjemnością bierze czynny udział w organizowaniu wydarzeń charytatywnych. 

Na wydarzenie obowiązują zapisy. 

Wejściówkę można pobrać porzez stronę: https://app.evenea.pl/event/co-chcesz-osiagnac/NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry