©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Szczecin
  • Hackathon Szczecin - zaprojektuj przyszłość

Hackathon Szczecin - zaprojektuj przyszłość

21 czerwca 2022 | NiUS Radio

Fot. Organiztor wydarzenia

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego – Centrum Inicjatyw Gospodarczych, we współpracy z Startup Academy organizuje wydarzenie Hackathon Szczecin #ZAPROJEKTUJPRZYSZŁOŚĆ!

Celem Hackathonu jest pomoc osobom dotkniętym wojną w Ukrainie poprzez rozwiązania technologiczne, które można łatwo i szybko wdrożyć, a potem wykorzystać na szeroką skalę.

To przede wszystkim świetna okazja do networkingu, pozyskania cennych kontaktów biznesowych oraz poznania inwestorów. Każdy może wziąć udział w projekcie.

Przewidziane zostały zwycięskie miejsca z nagrodami pieniężnymi i rzeczowymi. Już dziś pula nagród wynosi ponad 25 000 zł.

Wydarzenie przewiduje 2 dni dynamicznej pracy zespołów pod okiem najlepszych mentorów, której finałem będzie zaprezentowanie projektów przed jury, a najlepsze z nich otrzymają nagrody.

Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach projektu pn. „Pomorze Zachodnie – gdzie biznes łączy się z nauką” ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.

——————–

  • Chcesz pomóc osobom z Ukrainy? Weź udział w Hackathonie Szczecin #ZaprojektujPrzyszłość, podejmij jedno z czterech wyzwań i stwórz rozwiązanie, które pomoże w trwającym kryzysie. Do wygrania cenne nagrody!
  • Stwórz wtyczkę, która będzie wskazywać kraj, z którego pochodzi produkt ze sklepu internetowego. Powinna również zawierać alert na asortyment pochodzący z Rosji. Do wygrania jest 10.000 zł!
  • Zaprojektuj aplikację pomagającą zasymilować się napływającym Ukraińcom w nowym środowisku. Najlepsze rozwiązanie wygra 10.000 zł!
  • Stwórz rozwiązanie dla szkół i placówek edukacyjnych, które pomoże zintegrować edukację polsko-ukraińską. Nagrodą jest możliwość preakceleracji w eduLab i dofinansowania Waszego startupu!


A może masz zupełnie inny pomysł na innowacyjne rozwiązanie, które pomoże uchodźcom z Ukrainy? Niech poniesie Cię fantazja! Zwycięski zespół otrzyma nagrody rzeczowe o wartości 1000 zł dla każdego członka zespołu!

Zapisz się już dziś na: startupacademy.plNiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry