©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Sport
  • Serwis sportowy - zaprasza Adam Jamróz (4 maja 2022 roku)

Serwis sportowy - zaprasza Adam Jamróz (4 maja 2022 roku)

4 Maja 2022 | Adam Jamróz
Grafika: Krystian Szarszewski

Wysłuchaj serwisu sportowego


Na początek niepokojące wieści z obozu siatkarek Grupy Azoty Chemik Police przed drugim finałowym starciem o mistrzostwo Polski. Piłkarze Pogoni Szczecin już w najbliższą sobotę, 7 maja po tygodniowej przerwie wracają do gry. Tego samego dnia piłkarki Olimpii Szczecin powalczą o kolejne ligowe punkty.

Zajrzymy również do PGNiG Super Ligi i sprawdzimy, czy szczypiornistom Sandry Spa Pogoni Szczecin udało się w końcu poczuć smak zwycięstwa. Kiedy kolejny bój Chemiczek o triumf w Tauron Lidze i kogo w nim zabraknie? Kto stanie na drodze Portowców w meczu o zachowanie szans na mistrzostwo Polski? Czy po zwycięstwie w Gdańsku piłkarki Olimpii poszły za ciosem i ponownie zainkasowały komplet punktów? O tym i nie tylko w dzisiejszym serwisie sportowym. Nie zabraknie również wieści z sobotniej bokserskiej gali Knockout Boxing Night w Wałczu.NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry