©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Sport
  • Serwis sportowy - zaprasza Adam Jamróz (27 kwietnia 2022 roku)

Serwis sportowy - zaprasza Adam Jamróz (27 kwietnia 2022 roku)

27 Kwietnia 2022 | Adam Jamróz
Grafika: Krystian Szarszewski

Posłuchaj serwisu sportowego

Na początek awans siatkarek Grupy Azoty Chemik Police do finału Tauron ligi kobiet po zwycięskim półfinale z zespołem Grotu Budowlanych Łódź. Poza tym już dzisiaj 27 kwietnia czwarte koszykarskie starcie w ramach ćwierćfinału Energa Basket Ligi pomiędzy Kingiem Wilkami Morskimi Szczecin a Czarnymi Słupsk. Ponadto przełamanie piłkarek Olimpii Szczecin i niemoc piłkarzy ręcznych Sandry Spa Pogoni Szczecin. Kto stanie na drodze Chemiczek do dziesiątego w historii tytułu mistrzyń Polski? O której kolejny mecz popularnych Wilków o być albo nie być w grze o półfinał Energa Basket Ligi? Z kim w następnej serii gier zmierzą się piłkarki Olimpii Szczecin i szczypiorniści Sandry Spa Pogoni Szczecin?

Tego dowiecie się w dzisiejszym serwisie sportowym. Nie zabraknie również wieści z zakończonego turnieju półfinałowego akademickich mistrzostw Polski w siatkówce mężczyzn.

Na cotygodniowy przegląd wydarzeń ze świata Zachodniopomorskiego sportu zaprasza Adam Jamróz.NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry