©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Sport
  • Serwis sportowy - zaprasza Adam Jamróz (26 lipca 2023 roku)

Serwis sportowy - zaprasza Adam Jamróz (26 lipca 2023 roku)

26 lipca 2023 | Adam Jamróz

Wysłuchaj serwisu sportowego


Grafika: Krystian Szarszewski

Pora na przegląd najważniejszych wydarzeń w świecie zachodniopomorskiego sportu, na który zaprasza Adam Jamróz. Na początek piłka nożna i zapowiedź startu rywalizacji Pogoni Szczecin w kwalifikacjach do Ligi Konferencji Europy. Posłuchacie o jutrzejszym pierwszym meczu z północnoirlandzkim Linfield FC oraz z kim Portowcy mogą się zmierzyć w przypadku awansu do kolejnej fazy rozgrywek. Powiemy także o nowym „starym” zawodniku Kinga Wilków Morskich Szczecin, który po sześciu latach wraca do drużyny z grodu Gryfa. Będzie również o sukcesie szczecińskiej pięściarki na mistrzostwach Europy oraz o podboju Trójmiasta przez żeglarzy ze stolicy Pomorza Zachodniego. Na koniec usłyszycie o pewnym lekkoatletycznym wydarzeniu, które czeka nas już za niespełna miesiąc w Szczecinie. Zapraszamy do wysłuchania najświeższego serwisu sportowego.


NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry