©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Sport
  • Serwis sportowy - zaprasza Adam Jamróz (19 lipca 2023 roku)

Serwis sportowy - zaprasza Adam Jamróz (19 lipca 2023 roku)

19 lipca 2023 | Adam Jamróz

Wysłuchaj podcastu


Grafika: Krystian Szarszewski

Po krótkiej przerwie, wracamy z dawką najświeższych wieści ze świata zachodniopomorskiego sportu, a na najnowszy serwis tradycyjnie i niezmiennie zaprasza Adam Jamróz. Na początek zbliżający się start piłkarskiego sezonu ligowego w Polsce. Powiemy kiedy i z kim na inaugurację rozgrywek zmierzą się piłkarze zachodniopomorskich drużyn, występujących na szczeblu centralnym. Dowiecie się również, kto został nowym szkoleniowcem piłkarek Pogoni Szczecin. Będzie też o trwającym okienku transferowym. Posłuchajcie, kto zasilił szeregi koszykarzy Kinga Wilków Morskich Szczecin i siatkarek Grupy Azotów Chemika Police. Na koniec usłyszycie o zakończonych mistrzostwach Polski w narciarstwie wodnym, z których dwa medale przywieźli szczecińscy sportowcy. Zatem jeśli chcecie wiedzieć więcej na temat zapowiadanych wydarzeń, to zachęcamy do wysłuchania najnowszego serwisu sportowego.


NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry