©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Sport
  • Serwis sportowy - zaprasza Adam Jamróz (5 lipca 2023 roku)

Serwis sportowy - zaprasza Adam Jamróz (5 lipca 2023 roku)

5 lipca 2023 | Adam Jamróz

Wysłuchaj serwisu sportowego


Grafika: Krystian Szarszewski

Chcecie wiedzieć, co przyniosły pierwsze dni lipca w zachodniopomorskim sporcie? Na przegląd najnowszych wydarzeń z naszego regionu zaprasza Adam Jamróz. Na początek powiemy o srebrnym medalu wywalczonym przez piłkarskich oldboy’ów Pogoni Szczecin, podczas mistrzostw Polski w Sosnowcu. Poza tym trwa okienko transferowe, a więc nie brakuje licznych ruchów z klubu i do klubu. Przy tej okazji dla fanów koszykówki. Posłuchajcie kto opuszcza szeregi, a kto będzie w przyszłym sezonie występował w zespole Kinga Wilków Morskich Szczecin. Nie zapominamy również o szczecińskich paralekkoatletach, którzy rywalizowali w mistrzostwach Polski przed własną publicznością. Przeniesiemy się też za ocean, gdzie pokaz mocy zademonstrował pochodzący z Pomorza Zachodniego kolarz Marek Rupiński. Usłyszycie, czym jest wyścig Race Cross America. Na koniec powiemy o szczecińskim rodzinnym teamie, który z sukcesem zakończył ostatnie zawody Ground Prix w sportach motorowodnych. Zatem wszystkich spragnionych szczegółów dotyczących wspomnianych wydarzeń, zachęcamy do wysłuchania serwisu sportowego.


NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry