©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Sport
  • Serwis sportowy - zaprasza Adam Jamróz (28 czerwca 2023)

Serwis sportowy - zaprasza Adam Jamróz (28 czerwca 2023)

28 czerwca 2023 | Adam Jamróz

Wysłuchaj serwisu sportowego


Grafika: Krystian Szarszewski

Jak w każdą środę, posłuchajcie o dokonaniach sportowców z Pomorza Zachodniego na arenach krajowych i międzynarodowych. W serwisie sportowym Adama Jamroza będzie różnorodnie. Zaczniemy od meldunku z trwających III Igrzysk Europejskich Kraków Małopolska 2023. Posłuchajcie jak na nich radzą sobie przedstawiciele klubów z naszego regionu. Następnie zajrzymy do podpoznańskiej Opalenicy, gdzie na zgrupowaniu przebywają piłkarze Pogoni Szczecin. Dowiecie się, kto sprawdzi formę Portowców przed zbliżającym się nowym sezonem. Powiemy jeszcze o sukcesach szczecinian w sportach motorowodnych i kolejnych medalach szczecińskiej warcabistki Natalii Sadowskiej, podczas Mistrzostw Europy we Włoskiej Toskanii. Na koniec usłyszycie, w jakiej grze za kilka miesięcy odbędą się historyczne zawody na Pomorzu Zachodnim. Jeśli jesteście ciekawi i chcecie wiedzieć więcej, zapraszamy do wysłuchania najświeższego serwisu sportowego.


NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry