©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Sport
  • Serwis sportowy - zaprasza Adam Jamróz (21 czerwca 2023 roku)

Serwis sportowy - zaprasza Adam Jamróz (21 czerwca 2023 roku)

21 czerwca 2023 | Adam Jamróz

Wysłuchaj serwisu sportowego


Jak w każdą środę, pora na najświeższe wieści ze świata sportu na Pomorzu Zachodnim i nie tylko, na które zaprasza Adam Jamróz. W dzisiejszym serwisie sportowym będzie różnorodnie. Oczywiście nie zabraknie informacji dla piłkarskich fanów. Dowiecie się kiedy reprezentacja Polski będzie miała najbliższą okazję do rehabilitacji za kompromitującą wpadkę w Mołdawii. Poza tym zajrzymy do obozu Pogoni Szczecin, która rozpoczęła przygotowania do kolejnego sezonu. Posłuchajcie kiedy i z kim Portowcy zmierzą się na inaugurację nowego sezonu ekstraklasy. Powiemy też o sukcesach szczecińskich lekkoatletów, którzy skaczą wysoko i biegają szybko. Będzie też coś dla miłośników tańca towarzyskiego i warcabów, gdzie zawodnicy ze Szczecina odegrali istotną rolę na arenie międzynarodowej. Zatem, jeśli jesteście ciekawi i chcecie wiedzieć więcej, to zapraszamy do wysłuchania najświeższego serwisu sportowego.

Grafika: Krystian Szarszewski


NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry