©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Sport
  • Serwis sportowy - zaprasza Adam Jamróz (14 czerwca 2023 roku)

Serwis sportowy - zaprasza Adam Jamróz (14 czerwca 2023 roku)

14 czerwca 2023 | Adam Jamróz

Wysłuchaj serwisu sportowego


Grafika: Krystian Szarszewski

Na kolejną porcję najświeższych wieści ze świata sportu na Pomorzu Zachodnim zaprasza Adam Jamróz. Na początek powiemy o kłopotach koszykarzy Kinga Wilków Morskich Szczecin w walce o Mistrzostwo Polski. Posłuchajcie kiedy ich kolejne finałowe starcie ze Śląskiem Wrocław i szansa na przypieczętowanie historycznego tytułu. Będziemy również w Koszalinie, gdzie już dziś zostanie rozegrany finał ZZPN Pucharu Polski, pomiędzy miejscowym Bałtykiem, a drugą drużyną Pogoni Szczecin. Zajrzymy też w szeregi pierwszego zespołu Dumy Pomorza, który niebawem rozpocznie przygotowania do przyszłego sezonu ligowego i kwalifikacji w rozgrywkach Ligi Konferencji Europy. Posłuchajcie kto sprawdzi formę Portowców w ramach gier kontrolnych. Na koniec powiemy o zakończonych niedawno otwartych mistrzostwach województwa Zachodniopomorskiego w szachach klasycznych. Więcej szczegółów na temat zapowiedzianych wydarzeń usłyszycie w poniższym serwisie sportowym.NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry