©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Sport
  • Serwis sportowy - zaprasza Adam Jamróz (7 czerwca 2023 roku)

Serwis sportowy - zaprasza Adam Jamróz (7 czerwca 2023 roku)

7 czerwca 2023 | Adam Jamróz

Wysłuchaj serwisu sportowego

Grafika: Krystian Szarszewski

W sportowym świecie na Pomorzu Zachodnim dużo się dzieje i będzie działo, dlatego tym bardziej w imieniu Adama Jamroza zapraszamy na najświeższy serwis sportowy. W nim zapowiemy kolejne finałowe starcie koszykarzy Kinga Wilków Morskich Szczecin w walce o mistrzostwo Polski. Jego start już za kilka godzin. Również dziś wieczorem nie lada emocje czekają piłkarskich fanów Kotwicy Kołobrzeg. Zespół znad morza powalczy o historyczny awans na zaplecze ekstraklasy. Posłuchajcie kto będzie rywalem Kołobrzeżan i o której zabrzmi pierwszy meczowy gwizdek. Ponadto emocje czekają również miłośników sportów walki i szachów, gdyż i dla nich nie zabraknie ciekawych wydarzeń w Szczecinie. Dowiecie się kiedy, gdzie i jakiej rangi zawody zostaną rozegrane w tych dyscyplinach. Oczywiście powiemy również o tym co za nami, gdyż nie sposób przeoczyć medalowe osiągnięcia zawodniczek AZS’u Szczecin, podczas mistrzostw Polski w wioślarstwie. Posłuchajcie ile krążków z wody wyłowiły szczecińskie akademiczki. Zatem jeśli jesteście ciekawi zapowiadanych wydarzeń i chcecie wiedzieć więcej, to gorąco zapraszamy i zachęcamy do wysłuchania najświeższego serwisu sportowego.


NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry