©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Sport
  • Serwis sportowy - zaprasza Adam Jamróz (17 maja 2023 roku)

Serwis sportowy - zaprasza Adam Jamróz (17 maja 2023 roku)

17 maja 2023 | Adam Jamróz

Posłuchaj serwisu sportowego


Grafika: Krystian Szarszewski

Jak co środę, czas na najświeższe wiadomości ze świata zachodniopomorskiego sportu, na które zaprasza Adam Jamróz. Na początek zapowiemy zbliżający się decydujący mecz koszykarzy Kinga Wilków Morskich Szczecin, w walce o awans do najlepszej czwórki rozgrywek Energa Basket ligi. Poza tym dowiecie się, które z siatkarek dotychczas przedłużyły kontrakt z Chemikiem Police. Ponadto będzie również o nadchodzących meczach żeńskiej i męskiej Pogoni Szczecin. W przypadku tej pierwszej wrócimy do ich ostatniej konfrontacji, która miała być okazją do rewanżu za niedawny półfinał pucharu Polski. Posłuchajcie jak to spotkanie się potoczyło i skończyło. Nie zapominamy też o sukcesach zapaśniczek ze Stargardu, podczas międzynarodowego turnieju w Bukareszcie, czy o IV szczecińskim biegu nocnym, który odbył się w minionych dniach. Zatem jeśli chcecie wiedzieć więcej i poznać szczegóły wymienionych wydarzeń, to zapraszamy do wysłuchania najświeższego serwisu sportowego.


NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry