©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Sport
  • Serwis sportowy - zaprasza Adam Jamróz (10 maja 2023 roku)

Serwis sportowy - zaprasza Adam Jamróz (10 maja 2023 roku)

10 maja 2023 | Adam Jamróz

Wysłuchaj serwisu sportowego


Grafika: Krystian Szarszewski

Wszystkich spragnionych najświeższych wieści ze świata zachodniopomorskiego sportu, na cotygodniowy przegląd wydarzeń zaprasza Adam Jamróz. Na początek powiemy o przebiegu trwającej ćwierćfinałowej rywalizacji w koszykarskiej Energa Basket Lidze. Posłuchajcie jak w niej radzą sobie King Wilki Morskie Szczecin i PGE Spójnia Stargard. Poza tym będzie o podziale punktów w starciu dwóch żeńskich Pogoni oraz pierwszej zawodniczce zakontraktowanej w Chemiku Police na przyszły sezon ligowy. Zajrzymy również do PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych, z którą po 11 latach żegnają się szczypiorniści Sandry Spa Pogoni Szczecin. Natomiast na koniec usłyszycie o podboju Barcelony przez szczecińską husarię, podczas zakończonych mistrzostw Europy w karate. Zatem jeśli chcecie dowiedzieć więcej zapraszamy do wysłuchania najnowszego serwisu sportowego.


NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry