©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Sport
  • Serwis sportowy - zaprasza Adam Jamróz (4 maja 2023 roku)

Serwis sportowy - zaprasza Adam Jamróz (4 maja 2023 roku)

4 Maja 2023 | Adam Jamróz
Grafika: Krystian Szarszewski

Wysłuchaj audycji

Na pierwszy pomajówkowy przegląd najważniejszych wydarzeń ze świata zachodniopomorskiego sportu, zaprasza Adam Jamróz. Na początek usłyszycie, jak zakończył się półfinałowy mecz piłkarek Pogoni Szczecin, w ramach rozgrywek Orlen Pucharu Polski kobiet, w sezonie 2022:2023. Zapowiemy też kolejne spotkania zarówno żeńskiej, jak i męskiej drużyny Dumy Pomorza. Poza tym powiemy o zakończonym sezonie zasadniczym w koszykarskiej Energa Basketlidze, czy o transferze jednej z gwiazd Grupy Azotów Chemika Police. Zajrzymy również na trwającą Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w Sportach Halowych ZachodnioPomorskie 2023. Posłuchajcie, jak w niej radzą sobie sportowcy z tego regionu. Nie zapomnimy także o zakończonych żeglarskich regatach Szczecin Match Race, a przede wszystkim o akademickich mistrzostwach Polski w brydżu sportowym, na których znakomicie spisali się reprezentanci Uniwersytetu Szczecińskiego. Jeśli zatem jesteście ciekawi szczegółów tych wydarzeń, to zapraszamy do wysłuchania najświeższego serwisu sportowego.NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry