©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Sport
  • Serwis sportowy - zaprasza Adam Jamróz (19 kwietnia 2023 roku)

Serwis sportowy - zaprasza Adam Jamróz (19 kwietnia 2023 roku)

19 kwietnia 2023 | Adam Jamróz

Wysłuchaj serwisu sportowego

Grafika: Krystian Szarszewski

Pora na cotygodniowy przegląd najważniejszych wydarzeń ze świata zachodniopomorskiego sportu, na który zaprasza Adam Jamróz. Na początku pokrótce przypomnimy sylwetkę Ryszarda Wiśniewskiego – legendarnego piłkarza Pogoni Szczecin. Był on kapitanem drużyny, która pod koniec lat 50. XX stulecia wywalczyła historyczny awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Zapowiemy przy tym następne ligowe spotkanie granatowo-bordowych. Poza tym będzie o thrillerze bez happy endu szczypiornistów Sandry Spa Pogoni Szczecin, pogrzebanych szansach siatkarek Chemika Police na obronę tytułu mistrzyń Polski, czy o trudnej batalii szczecińskich Wilków Morskich o 20. w sezonie zwycięstwo i fotel lidera. Zajrzymy również do podkołobrzeskiego Budzistowa, gdzie zainaugurowano jeździecki sezon 2023. Czy szczecińscy szczypiorniści mają jeszcze szansę na utrzymanie się w elicie? Co zdecydowało o porażce Chemiczek w decydującym ćwierćfinałowym starciu z rywalem z Łodzi? Kto postawił się koszykarzom Kinga w ostatniej serii gier? O tym i nie tylko usłyszycie w dzisiejszym serwisie sportowym.


NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry