©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Sport
  • #Zagrajwroundnet podczas wydarzenia "Spacerek na Uniwerek"

#Zagrajwroundnet podczas wydarzenia "Spacerek na Uniwerek"

30 września 2022 | Fundacja Kamienica 1

Grafika: materiał prasowy

Fundacja Kamienica1 serdecznie zaprasza studentów i studentki wszystkich wydziałów uczelni do wzięcia udziału w bezpłatnej atrakcji - #Zagraj w roundnet - w ramach wydarzenia “Spacerek na uniwerek”.
- Roundnet to moja pasja, nowa dyscyplina sportowa i forma rekreacji, którą poznasz już w najbliższą sobotę (01.10.2022 r.) od godziny 14:00 na Jasnych Błoniach. Chętnie nauczę Cię podstawowych zasad i zagram z Tobą w zespole! Do zobaczenia! - Marek Szymański – Reprezentant Polski podczas pierwszych Mistrzostw Świata w roundnet, obecny halowy Mistrz Polski, Spikeball Education Specialist, założyciel Roundnet Szczecin, prezes Fundacji Kamienica1.

- Gra roundnet to 2 vs 2, czyli 2 zespoły po 2 osoby w każdym grające przeciwko sobie wokół zestawu czyli małej trampolinki, odbijając małą gumową piłeczką wielkości pomarańczy. Grać można niemal wszędzie: na hali, na sali, na orliku, na boisku z naturalną nawierzchnią, w parku, na plaży, a z pomocą dodatkowych elementów - w ciemnościach lub w wodzie. A ćwiczyć? Ćwiczyć można nawet w pokoju, na korytarzu czy w ogrodzie! Spike on! - Paulina Pojawis - Reprezentantka Polski podczas pierwszych Mistrzostw Świata w roundnet, obecna halowa Wicemistrzyni Polski, Ambasadorka marki Spikeball, liderka Womens Roundnet Poland i Womens Roundnet Europe.

Obserwuj informacje, które ukazywać się będą tutaj!NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry