©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Kultura
  • Pechakucha Szczecin Night na Łące Kany

Pechakucha Szczecin Night na Łące Kany

10 Września 2022 | materiały prasowe
Fot. Organizatorzy

To cykliczne wydarzenie, które wróciło po 8 latach do Szczecina. Pechakucha ma na celu promowanie Szczecina i jego mieszkańców dając możliwość ćwiczenia się w wystąpieniach publicznych i pokazania swoich pasji szerszej publiczności. Wydarzenie odbywa się na Łące Kany. 

Każdego dnia odbywa się kilka wydarzeń Pechakucha na świecie – Szczecin jest jednym z kilkuset miast, które goszczą u siebie PK. Do grodu nad Odrą sprowadzili ją w 2012 roku członkowie szczecińskich Klubów Mówców Toastmasters, aby zaprosić mieszkańców do zabawy w publiczne przemawianie. Zagadkowa nazwa jest japońskim słowem, które oznacza 'pogawędkę’, a twórcami pomysłu jest dwoje architektów z Tokio: Astrid Klein i Mark Dytham. Branżowe spotkania, które zaczęli organizować w 2003 roku rozrosły się dziś w międzynarodowy festiwal twórczości.

Informacje o wydarzeniu:

http://pechakucha.szczecin.pl/pl_pl/o-pk/

http://pechakucha.szczecin.pl/pl_pl/medialnie/

Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/765418611363240/?active_tab=aboutNiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry