©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 

"Muzyczne NiUSy", odc. 3

9 maja 2022 | NiUS Radio

Wysłuchaj podcastuMimo upływu lat i zmian pokoleniowych muzyka metalowa nadal przyciąga rzesze młodych, zagorzałych fanów. Kolejne premiery i eksperymenty cieszą się dużym zainteresowaniem na całym świecie. Oliver Jakubowicz oraz Błażej Szymański spotkają się w pierwszą i ostatnią środę miesiąca, by porozmawiać o dźwiękach grających im w duszy. W audycji "Muzyczne NiUSy" poznacie ich preferencje muzyczne oraz nowości ze świata ciężkich brzmień.

Przy okazji kolejnego spotkania prowadzący Oliver Jakubowicz i Błażej Szymański porozmawiali o bardzo różnorodnych gatunkowo wydawnictwach. Niektóre z nowości majowych okazały się co prawda niezbyt interesujące, lecz było też wiele ciekawych pozycji. Poruszone zostały tematy jakości współczesnych emo hymnów, kolaboracji z artystami zagranicznymi i problemów młodych zespołów metalowych.

1. In Twilight’s Embrace – Te Deum 8:34
2. Rammstein – Zick Zack 4:04
3. Bullet for my Valentine – Omen 3:54
4. Human Deception - Chasm of Desire 5:11
5. $uicideboy$ - THE_EVIL_THAT_MEN_DO 2:53
6. Decapitated – Hello Death (feat Tatiana Shmayluk) 5:25
7. Motionless in White – Masterpiece 3:25
8. Architects – when we were young 3:32NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry