©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 

"Horyzont Kariery", odc. 1

14 marca 2022 | NiUS Radio

Wysłuchaj podcastu"The sky is the limit" albo "Bądź sobie szefem" to jedne z najpopularniejszych haseł cytowanych przez mówców motywacyjnych i trenerów personalnych. Niestety, życie zawodowe nie jest takie proste. Trzeba podejmować trudne decyzje, równoważyć szanse i ryzyko, być równie cierpliwym, co zdeterminowanym. Nie ma gotowego przepisu na sukces, ale jest wiele historii. Dlatego w "Horyzoncie Kariery" postanowiliśmy porozmawiać z osobami, które konsekwentnie wspinają się na szczyty rozwoju zawodowego i dziś stoją za sterami firm i instytucji z otoczenia Uniwersytetu. Postaramy się dowiedzieć, jak wyglądała ich droga zawodowa i czy z perspektywy czasu nie żałują swoich wyborów.

Do pierwszej audycji zaprosiliśmy Grzegorza Flanza kierującego pracami zarządu GBS Banku. Podczas rozmowy pojawiło się wiele tematów ze świata bankowości, ale także wątki koszykarskie, rodzinne i stały element programu: amerykańcy naukowcy udowodnili, że…

Audycję poprowadziła Aurelia Bajerska, studentka 2. roku Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego i doktorantka w Katedrze Finansów i Bankowości US.

Inicjatorem programu "Horyzont Kariery" jest Koło naukowe "Trzy kwadranse". Zapraszamy!NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry