©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Podcasty
  • Absolwenci US rozbili bank! Tajemniczy szczeciński projekt powstanie już niedługo

Absolwenci US rozbili bank! Tajemniczy szczeciński projekt powstanie już niedługo

29 września 2022 | Michał Nakoniczewski

Wysłuchaj rozmowy Michała NakoniczewskiegoPrawie 12 tys. złotych, taką kwotę zebrała grupa absolwentów Uniwersytetu Szczecińskiego na portalu WSPIERAM TO. Tym samym przekroczyli ponad 200 procent zakładanego progu.

Celem zbiórki jest ufundowanie tajemniczo brzmiącego projektu – Bizarny Szczecin. Jest to zbiór dziwnych i niepokojących opowiadań o Szczecinie, napisanych i wydanych przez dziewiątkę absolwentów studiów pisarskich.

Okładkę do tomu zaprojektował szczeciński artysta Tomasz Panek, opowiadania zilustrują kolarze Taigi Dąbrowskiej, a zbiorowi towarzyszyć będzie audiobook nagrany przez szczecińskich aktorów. 

Pomysłodawcą i koordynatorem pasjonackiego projektu jest Paweł Jakubowski, pozostali autorzy to: Beata Zuzanna Borawska, Oskar Chojnacki, Taiga Dąbrowska, Sebastian Fit, Mateusz Malicki, Danuta Mierzwińska, Edyta Patrzałek i Tomek Szotkowski. Dalsze losy Bizarnego Szczecina oraz autorów możecie śledzić na social mediach.

Na rozmowę z Taigą Dąbrowską, Oskarem Chojnackim, Tomaszem Szotkowski i Danutą Mierzwińską zaprasza Michał Nakoniczewski.NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry