©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Uczelnia
  • Akademia Młodego Prawnika - rusza nowatorski i innowacyjny projekt edukacyjny

Akademia Młodego Prawnika - nowatorski i innowacyjny projekt edukacyjny

15 lutego 2022 | NiUS Radio
Fot. Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego we współpracy z Okręgową Izbą Radców Prawnych w Szczecinie, pod honorowym patronatem Zachodniopomorskiej Kurator Oświaty, tworzy projekt "Akademia Młodego Prawnika". Rekrutacja ruszyła 14 lutego 2022 roku.

Akademia Młodego Prawnika to nowatorski i innowacyjny projekt edukacyjny adresowany do uczniów szkół podstawowych – klas V-VIII oraz ponadpodstawowych – liceów ogólnokształcących, techników, branżowych szkół I i II stopnia, z województwa zachodniopomorskiego. Misją Akademii Młodego Prawnika jest popularyzowanie wiedzy prawnej wśród dzieci i młodzieży.

Celem Akademii Młodego Prawnika jest przekazanie uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych z naszego województwa prawniczej wiedzy ogólnej oraz specjalistycznej, w ujęciu zarówno teoretycznym, jak i praktycznym.

Więcej informacji w poniższym linku:

https://wpia.usz.edu.pl/akademia-mlodego-prawnika/NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry