©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Uczelnia
  • Konferencja naukowa Wydziału Teologicznego oraz Wydziału Prawa i Administracji US

Konferencja naukowa Wydziału Teologicznego oraz Wydziału Prawa i Administracji US

22 maja 2023 | Uniwersytet Szczeciński
Fot. Materiały organizatora

Instytut Nauk Teologicznych US we współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji US zapraszają do udziału w konferencji naukowej pt. „Wpływ prawa państwowego na życie Kościoła i kościelnych osób prawnych – zagadnienia fundamentalne”, która odbędzie się w dniach 31 maja – 1 czerwca 2023 roku.

Konferencja jest częścią projektu pt. 900 lat od misji św. Ottona z Bambergu – Prawo państwowe a prawo kościelne i Kościół, finansowanego ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki przyznanych w ramach programu Społeczna Odpowiedzialność Nauki „Doskonała Nauka – Wsparcie konferencji naukowych”, nr rej. DKN/SP/567581/2022.

Konferencja „Wpływ prawa państwowego na życie Kościoła i kościelnych osób prawnych – zagadnienia fundamentalne” odbędzie się w dniach 31 maja oraz 1 czerwca br. w Auli nr 317 w budynku Geocentrum – Ośrodka Kompetencji Nauk o Ziemi i Środowisku, mieszczącego się przy ul. A. Mickiewicza 16a w Szczecinie.

Wydarzenie będzie transmitowane również on-line.
Link do transmisji będzie dostępny na stronie: https://teo.usz.edu.pl/o-projekcie/

Program konferencji znajdziecie TUTAJ NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry