©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 

NiUS Radio TV już nadaje!

18 Stycznia 2023 | NiUS Radio
fot. NiUS Radio TV

Zgodnie z zapowiedziami, od stycznia 2023 roku oficjalnie wystartowało NiUS Radio TV - możecie nas już nie tylko słuchać, ale również oglądać!

W bibliotece naszych podcastów audiovideo oraz na kanale rozgłośni Uniwersytetu Szczecińskiego na You Tube (https://www.youtube.com/@NiUS_Radio) są już rozmowy z Anną Kolmer - przewodniczącą Stowarzyszenia Dziennikarzy RP "Pomorze Zachodnie", dr. Sławomirem Iwasiowem i dr. Krzysztofem Flasińskim z Instytutu Literatury i Nowych Mediów, dr. hab. inż. Jarosławem Wątróbskim, prof. US z Instytutu Zarządzania, a także Marcelem Mroczkiem - dyrektorem Stowarzyszenia Chowaniec.

Wkrótce nasze studio odwiedzi między innymi Jakub Skrzywanek - dyrektor artystyczny Teatru Współczesnego w Szczecinie (świeżo upieczony laureat "Paszportów Polityki"), Mateusz Bobek - burmistrz Międzyzdrojów oraz wybitni naukowcy z Uniwersytetu Szczecińskiego.

Jak tłumaczy dr Konrad Wojtyła - dyrektor Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności US oraz szef NiUS Radia, "w związku z dynamicznym rozwojem i zmianami, które zachodzą w świecie mediów, konwergencja jest czymś nieodzownym. Co więcej, niesie za sobą bardzo wiele korzyści".

Jak dodaje: "stawiamy na multimedia i najnowsze technologie, ponieważ chcemy, aby nasz przekaz był atrakcyjny. Uniwersytet Szczeciński jest uczelnią nowoczesną i takie są też media skoncentrowane wokół naszego Centrum. Od pół roku możecie nas słuchać wykorzystując aplikacje na urządzenia z systemami Android oraz iOS, a teraz także zobaczyć, co dzieje się w zmodernizowanym studiu".

Za realizację materiałów video w NiUS Radiu odpowiada red. Mateusz Iżakowski. Całość koordynuje mgr Paulina Zaremba.

Polecamy Wam nasz kanał na You Tube i zachęcamy do subskrybcji. Znajdziecie już tam 40 materiałów filmowych.

Niezmiennie zachęcamy również do odwiedzin portalu www.niusradio.pl oraz naszych kanałów w social mediach. W bibliotece multimediów czeka na Was blisko 350 podcastów!NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry