©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Uczelnia
  • Nikt nie spodziewał się takiej frekwencji! Zobacz relację z "Najlepszych praktyk na Pomorzu Zachodnim"

Nikt nie spodziewał się takiej frekwencji! Zobacz relację z "Najlepszych praktyk na Pomorzu Zachodnim"

10 listopada 2022 | Michał Nakoniczewski

Wysłuchaj rozmowy z dr Magdaleną Ławicką


Fot. Michał Nakoniczewski

Organizatorzy już teraz mówią o sukcesie pierwszej edycji wydarzenia i nie wykluczają kolejnych. "Najlepsze praktyki zarządzania na Pomorzu Zachodnim" to liczne prelekcje i warsztaty dla studentów Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.

W wydarzeniu wzięło udział sześciu przedstawicieli branży IT z województwa zachodniopomorskiego, którzy prezentowali studentom dobre praktyki zarządzania. Były to: Nemera Szczecin, Ampio, Intive GmbH, Kongsberg Maritime Poland, GlobalLogic oraz Sagra Technology.

– Niektóre firmy już mają umowę dotyczącą współpracy z Uniwersytetem Szczecińskim. Będę chciała, żeby takie umowy zostały podpisane z naszym Instytutem, żeby ta współpraca mogła rozwijać się jeszcze bardziej – tłumaczyła dr Magdalena Ławicka z Instytutu Zarządzania i organizatorka wydarzenia w imieniu Katedry Organizacji i Zarządzania.

Nie zabrakło również prelekcji i warsztatów z wykładowcami Instytutu. Wśród nich: dr hab. inż. Alberto Lozano Platonoff, prof. US, dr Aleksandra Rudawska, dr hab. Anna Pluta, prof. US i dr Hanna Soroka-Potrzebna.

Spotkanie otworzył Dyrektor Instytutu Zarządzania prof. dr hab. inż. Kesra Nermend wraz z Kierownik Katedry Organizacji i Zarządzania dr hab. Katarzyną Gadomską-Lila, prof. US.

Z organizatorką wydarzenia w imieniu Katedry Organizacji i Zarządzania dr Magdaleną Ławicką rozmawia Michał Nakoniczewski.NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry