©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Szczecin
  • Brydżowe rozgrywki o Puchar Unity Line już za nami!

Brydżowe rozgrywki o Puchar Unity Line już za nami!

26 Maja 2022 | Julia Pilecka
Fot. www.usz.edu.pl

Blisko 200 zawodników wzięło udział w ogólnopolskim mityngu brydżowym "O Puchar Unity Line", który odbywał się na Wydziale Ekonomii Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego od 13 do 15 maja.

Dwa turnieje, które miały miejsce w piątek miały charakter popularyzatorski, a w sobotnich i niedzielnych brali udział bardziej doświadczeni zawodnicy – stwierdził dr hab. Jacek Batóg, prof. US, Prorektor ds. Finansów Uniwersytetu Szczecińskiego.

W sobotnim turnieju zwyciężyli Tadeusz Kaczanowski z Andrzejem Jeleniewskim. Za nimi na podium miejsce otrzymali: Bogusław Zieliński – Czesław Socha oraz Artur Pomarański ze Zbigniewem Sawickim. Wewnętrzną klasyfikację członków AZS wygrali Katarzyna Cantwell z Mariuszem Soldatem. Z kolei w niedzielę na podium stanął zespół Entuzjastów Szczecin, w skład którego wchodzili: Grzegorz Adamski, Patryk Araszkiewicz, Stanisław Kulesza oraz Paweł Stężała.

Łączna pula nagród przekroczyła 12 tysięcy złotych. Organizatorami byli – Firma Unity Line, Klub Uczelniany AZS US oraz Akademicki Związek Sportowy OŚ w Szczecinie. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, w niedzielnych teamach nagrodzono również zwycięzców czterozespołowych grup.NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry