©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Szczecin
  • Juwenalia 2022 – nie tylko muzyka!

Juwenalia 2022 – nie tylko muzyka!

17 Maja 2022 | Julia Pilecka
Fot. Organizatorzy

Juwenalia to coroczne święto studentów, podczas których przez dwa dni koncerty zagrają jedne z największych polskich gwiazd. Oprócz muzycznego tła dostępnych będzie mnóstwo atrakcji, które z całą pewnością urozmaicą te wyczekiwane przez wszystkich dni.

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Klub Uczelniany AZS zapraszają do udziału w Aktywnych Juwenaliach, które odbędą się 19 maja.

W programie:

Warsztaty na sportowo, ćwicz i jedz zdrowo, organizowane w Sali gimnastycznej przy ul. Mickiewicza 64 o godz. 11:00, Prowadzące: mgr Katarzyna Walkowiak, mgr Elżbieta Baniak, mgr Agnieszka Woźniak.

Stół, rakieta i piłeczka, zawsze lepsze to niż teczka, czyli otwarty turniej tenisa stołowego, zapisy poprzez adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wydarzenie odbędzie się w sali gimnastycznej przy ul. Tarczyńskiego o godz. 11:00

Mała siatka wielka gratka – turniej roundnet drużyn mieszanych, boisko ORLIK przy XIV LO (ul. Kopernika 16a, godz. 12:30)

Siatkarska rodzina, chłopak i dziewczyna – siatkarski turniej trójek mieszanych. Zapisy pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (sala gimnastyczna przy ul. Felczaka 3c, godz. 12:00)

Każdy wie, piłka jest okrągła a bramki są dwie – turniej piłki nożnej. Zapisy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Turniej odbędzie się na boisku ORLIK przy XIV LO, ul. Kopernika 16a, godz. 12:30

MMA, Boks, Karate przyjdź poćwiczyć razem z bratem – warsztaty sportów walki z zawodnikiem KAS oraz FEN – Wojciechem Januszem. Warsztaty odbędą się w sali gimnastycznej przy ul. Wielkopolskiej 15 o godz. 13:00.

Serdecznie zapraszamy!NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry