©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Szczecin
  • Gra o Karierę – Biura Karier dla Ciebie

Gra o Karierę – Biura Karier dla Ciebie

10 Maja 2022 | Paulina Zaremba
Fot. Akademickie Biuro Karier US

Warsztaty, szkolenia, spotkania, konsultacje – każdy znajdzie coś dla siebie podczas tygodnia "Gra o Karierę – Biura Karier dla Ciebie". Od 16 do 20 maja Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na czas pełen rozwojowych inicjatyw.

W programie wydarzenia spotkania z pracodawcami, symulacje rozmów kwalifikacyjnych i warsztaty. Na niektóre z nich obowiązują zapisy, więc warto zgłosić się już dziś!

W ramach ogólnopolskiego wydarzenia "Gra o Karierę – Biura Karier dla Ciebie", studenci i absolwenci Uniwersytetu Szczecińskiego mogą skorzystać również z propozycji innych biur karier, które biorą udział w wydarzeniu!

Nie ma znaczenia, czy jesteś ze Szczecina, Poznania, Krakowa czy Wrocławia, ponieważ znaczna część działań odbędzie się online.

Szczegółowy wykaz działań oraz linki do zapisów znajdziecie na stronie: https://abk.usz.edu.pl/gra-o-kariere-2022/NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry