©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Szczecin
  • Dzień Przewodnika Turystycznego już 24 lutego

Dzień Przewodnika Turystycznego już 24 lutego

10 Luty 2024 | Joanna Michalska / szczecin.eu
fot. szczecin.eu

W tym roku będziemy świętować już XI Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego. Z tej okazji na mieszkańców czeka wiele atrakcji, w tym wycieczki połączone z historią miasta i zwiedzaniem.
Usłyszymy miejskie legendy, poznamy drugie oblicze mijanych na co dzień budynków i przeniesiemy się do przeszłości, po to, aby jeszcze lepiej poznać nasze miasto. Do wyboru będzie kilkanaście wycieczek, które będą także obejmowały wstęp do instytucji kultury oraz użytku publicznego. Jak informuje Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia zwiedzanie rozpocznie się o godzinie 11:00 na Palcu Lotników. W ofercie znajdują się zarówno spacery biletowane, jak i otwarte, do których może dołączyć każdy bez uprzedniej rejestracji. Rezerwacja bezpłatnych biletów na uczestnictwo w grupach z limitowanymi wstępami do obiektów będzie dostępna online www.visitszczecin.eu. Zapisy ruszą w przyszły czwartek, 15 lutego 2024 roku. Organizatorami wycieczek są m.in. Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia oraz Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Pilotów i Przewodników.


NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry