©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Szczecin
  • Zdecyduj o przyszłości kina „Pionier” w Szczecinie

Zdecyduj o przyszłości kina „Pionier” w Szczecinie

7 Lipiec 2024 | Joanna Michalska / szczecin.eu
fot. szczecin.eu

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami oraz zarządzeniem prezydenta Szczecina, jeszcze w lutym odbędą się konsultacje społeczne dotyczące funkcjonowania kultowego szczecińskiego kina „Pionier 1907”, do którego Gmina Miasto Szczecin nabyła prawo własności w grudniu ubiegłego roku.

Jak podaje Dorota Serwa, dyrektor Wydziału Kultury Urzędu Miasta Szczecin funkcjonowanie kina „Pionier” w dużej mierze uzależnione jest od woli mieszkańców Szczecina. Mieszkańcy, którzy chcą podzielić się swoją opinią i przemyśleniami, jak powinno funkcjonować kino „Pionier” mogą to zrobić na kilka sposobów, konsultacje zostaną przeprowadzone w następującej formie: 

  1. otwartego spotkania ekspertów z dziedziny kinematografii, które odbędzie się w dniu 20 lutego 2024 r. w godz. 16.00-19.00 w Filii Nr 54 - ProMedia Miejskiej Biblioteki Publicznej przy al. Wojska Polskiego 2 w Szczecinie; 
  2. otwartego spotkania z mieszkańcami Szczecina w dniu 21 lutego 2024 r. w godz. 16.00-19.00 w Filii Nr 54 - ProMedia Miejskiej Biblioteki Publicznej przy al. Wojska Polskiego 2 w Szczecinie; 
  3. zbierania opinii i uwag mieszkańców, składanych w trakcie dyżuru punktu konsultacyjnego w dniu 26 lutego 2024 r. w godz. 16.00-19.00 w Filii Nr 54 - ProMedia Miejskiej Biblioteki Publicznej przy al. Wojska Polskiego 2 w Szczecinie; 
  4. badania opinii mieszkańców i zbierania ich uwag za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie trwania konsultacji – tj. do dnia 3 marca 2024 r.

Informacja o wynikach przeprowadzonych konsultacji zostanie podana do publicznej wiadomości w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin w terminie 30 dni od daty ich zakończenia.

Szczegółowe informacje dot. konsultacji społecznych dostępne są na stronie internetowej: https://konsultuj.szczecin.pl/chapter_116324.asp.NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry