©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Szczecin
  • Dzień Prawa Służb Mundurowych

Dzień Prawa Służb Mundurowych

22 maja 2023 | Uniwersytet Szczeciński
Fot. Materiały organizatora

Służby mundurowe odgrywają niezwykle istotną rolę w naszym społeczeństwie. Świadomość prawa jest nieodzownym elementem pracy tych służb, dlatego z radością zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, które poświęcone będzie tematyce „Prawo Służb Mundurowych”. 

To niepowtarzalna okazja, aby zgłębić tajniki pracy w tych formacjach oraz zapoznać się z kierunkiem studiów, który to łączy. Tego dnia, na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, odbędą się wykłady, warsztaty oraz liczne atrakcje dla wszystkich zainteresowanych. Studenci będą mieli okazję spotkać się z przedstawicielami różnych formacji mundurowych, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i opowiedzą o codziennej pracy w służbie. Ponadto, będzie można zobaczyć i zapoznać się bliżej z różnymi rodzajami sprzętu używanego przez służby mundurowe oraz spróbować swoich sił na wirtualnej strzelnicy.

Nie tylko studenci, ale również przyszli kandydaci na studia są serdecznie zaproszeni. To doskonała okazja, aby na własne oczy przekonać się, jak wyglądają zajęcia na kierunku „Prawo Służb Mundurowych” oraz dowiedzieć się więcej o możliwościach kształcenia na tej ścieżce.

Wydarzenie odbędzie się na terenie WPiA US, przy ulicy Narutowicza 17A, zarówno w budynku jak i na dziedzińcu, w dniu 23 maja 2023 r. w godzinach od 9:00 do 14:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w tym fascynującym wydarzeniu. Będzie to nie tylko okazja do zdobycia nowej wiedzy, ale także do nawiązania bezpośrednich kontaktów z osobami związanymi ze służbami mundurowymi.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu „Prawo Służb Mundurowych” i odkrycia, jak pasjonujące i ciekawe mogą być studia na tym kierunku!NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry