©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Szczecin
  • Koncert Agi Zaryan w GOKSiR! Mamy bilety!

Koncert Agi Zaryan w GOKSiR! Mamy bilety!

19 maja 2023 | Paulina Zaremba

Mamy dla Was bilety na koncert Agi Zaryan, która wystąpi 23 maja w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu. Artystka zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty „Sara”. Inspiracją dla powstania albumu stała się twórczość wybitnej amerykańskiej poetki Sary Teasdale.

Aby zdobyć podwójne zaproszenie na koncert należy zapoznać się z regulaminem konkursu, który załączamy poniżej oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe "Ile do tej pory albumów wydała Ada Zaryan?". Odpowiedzi należy udzielać w komentarzach pod postem konkursowym na fanpage NiUS Radio Uniwersytetu Szczecińskiego na Facebooku. Spośród osób, które poprawnie i zgodnie z regulaminem odpowiedzą na zadane pytanie zostanie wybrana jedna, wyłoniona podczas losowania.

Twórczość Agi Zaryan to kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Światowe uznanie artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi, z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu.

Na swoją ostatnią płytę Aga Zaryan wybrała bliskie jej sercu wiersze Sary Teasdale, poetki żyjącej na przełomie XIX I XX wieku. Sara była jedną z najbardziej uznanych i popularnych za jej życia poetek. Została uhonorowana w 1918 roku nagrodą Pulitzera w dziedzinie poezji – Love Songs. Była to pierwsza nagroda przyznana w tej kategorii.


S 1

S 2

S 3

S 4NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry