©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Szczecin
  • Polonistyczno-germanistyczne wspólne studia nauczycielskie z wyróżnieniem!

Polonistyczno-germanistyczne wspólne studia nauczycielskie z wyróżnieniem!

30 marca 2023 | Wydział Humanistyczny

Polonistyczno-germanistyczne wspólne studia nauczycielskie z certyfikatami w 8. edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacji Kierunków Studiów "Studia z Przyszłością".

Miło nam poinformować, że prowadzony na Wydziale Humanistycznym US we współpracy z Uniwersytetem w Greifswaldzie kierunek studiów polonistyczno-germanistyczne wspólne studia nauczycielskie otrzymał w 8. edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacji Kierunków Studiów "Studia z Przyszłością":

Certyfikat Akredytacyjny
Program Akredytacyjny "Studia z Przyszłością" ma charakter konkursu jakości, który adresowany jest do szkół wyższych działających na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. W Programie wskazywane i nagradzane są kierunki i specjalności studiów, które wyróżniają się na rynku nowoczesnością programu kształcenia, innowacyjnością efektów uczenia się, autorskim modelem edukacji praktycznej oraz skutecznością w realizacji założeń dydaktycznych zgodnie z oczekiwaniami rynku pracy. Znak jakości "Studia z Przyszłością" otrzymują kierunki i specjalności studiów, które swoje programy i zasady kształcenia opierają na trzech fundamentach: dążeniu do przekazywania aktualnej, aplikacyjnej, nowoczesnej wiedzy, kreowaniu umiejętności i kompetencji społecznych poszukiwanych przez pracodawców oraz inwestowaniu w najwyższą jakość edukacji.

Certyfikat Nadzwyczajny "Laur Europejski"
Certyfikat Nadzwyczajny "Laur Europejski" otrzymują te spośród certyfikowanych kierunków / specjalności studiów, które wdrożyły najbardziej innowacyjne i unikalne rozwiązania w zakresie umiędzynarodowienia kształcenia i współpracy zagranicznej.

Wyróżnienia w trakcie Gali Finałowej, która odbyła się 13 marca br. w Pałacu Działyńskich Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu, odebrali dr hab. Krzysztof Nerlicki, prof. US - dziekan Wydziału Humanistycznego US i dr Barbara Wróblewska - koordynatorka kierunku.NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry