©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Szczecin
  • II Mityng „Bridge Szczecin 2023 – O Puchar Unity Line”

II Mityng „Bridge Szczecin 2023 – O Puchar Unity Line”

Dzień Miesiąc Rok (FORMAT: 5 Września 2021) | Autor Autor
Fot. AZS Szczecin

KU AZS Uniwersytetu Szczecińskiego, AZS OŚ w Szczecinie oraz Zachodniopomorski Związek Brydża Sportowego zapraszają do wzięcia udziału w turnieju brydżowym o puchar Unity Line.

Turniej ma charakter otwarty i mogą w nim wziąć udział wszyscy chętni, którzy zgłoszą się w wyznaczonym terminie. Maksymalna liczba dopuszczonych par – 70, teamów – 30.
Celem wydarzenia jest popularyzacja i promocja rozrywki umysłowej jaką jest brydż sportowy wśród mieszkańców Zachodniopomorskiego i regionu. Pula nagród mityngu to ponad 12 000 złotych!
Imprezą towarzyszącą Mityngu o Puchar Unity Line będą Akademickie Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Brydżu Sportowym organizowane dla członków AZS, które odbędą się w środę, 22 marca o godz. 17.00.
 
Więcej informacji na temat turnieju oraz regulamin dostępne są na stronie www.azs.szczecin.pl.
 
Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-26 marca 2023, w Auli prof. Leona Babińskiego, w budynku WEFiZ, przy ul. Mickiewicza 64 w Szczecinie.


NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry