©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Szczecin
  • I Akademickie Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Roundnet 2023

I Akademickie Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Roundnet 2023

12 marca 2023 | Paulina Zaremba
Materiał przygotowali Michał Sosidko i Michał Nakoniczewski, Joanna Suchożerbska.

W tym roku Fundacja Kamienica 1 będzie głównym Partnerem wyjątkowego wydarzenia sportowego organizowanego przez Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Szczecińskiego, nad którym to Patronat objęła Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego w Szczecinie. "I Akademickie Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Roundnet 2023” rozpoczną się 30 marca 2023 roku, w godzinach 16:00 - 21:00 na Sali Sportowej Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Felczaka 3C, 71 - 417 w Szczecinie.
Zapisy i udział w turnieju będą bezpłatne jednak rejestracja na wydarzenie jest obowiązkowa i trwa od 6 do 24 marca. Chętni mogą zgłosić swoje uczestwnictwo na stornie: https://forms.gle/zkXzoEqVykd2zYfV6.

W "I Akademickich Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Roundnet 2023" będą mogli wziąć udział:
- studenci i studentki uczęszczające na uczelnie wyższe na terenie Pomorza Zachodniego (dowolny kierunek, dowolny wydział, dowolny rok, dowolny stopień, dowolny tryb - stacjonarny i niestacjonarny, zarówno uczelnie publiczne, jak i niepubliczne);
- pracownicy akademiccy uczelni wyższych na terenie Pomorza Zachodniego.

Zachęcamy również do udziału w cyklicznych treningach. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie: https://www.facebook.com/events/570331858371922?ref=newsfeed.NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry