©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 

Gra miejska "Przygoda z Tatą"

15 czerwca 2022 | Paulina Zaremba

Fot. Fundacja AZS

Już w niedzielę, 19 czerwca 2022 r. w siedmiu miastach Polski Fundacja Akademickiego Związku Sportowego zorganizuje wyjątkowe gry miejskie pod nazwą „Przygoda z Tatą”. Rodzinne wydarzenia odbędą się w Kielcach, Łodzi, Olsztynie, Opolu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu.
Dzięki wspólnej zabawie „Dzień Ojca” będzie wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich rodzin z dziećmi, które zdecydują się na wspólną aktywność i zabawę. Na uczestników czekają zagadki, konkurencje umysłowe i sprawnościowe, nowe aktywności i niespodzianki – to wszystko podczas kilku godzin bezpłatnej imprezy.
Do wspólnej zabawy zapraszamy drużyny składające się z ojców oraz dzieci w każdym wieku. Do zespołu mogą dołączyć również mamy. Nie ma ograniczeń w liczebności rodzinnej drużyny. Wszyscy, którzy wezmą udział w imprezie, mogą liczyć na wiele atrakcji, przygód i pamiątek oraz wezmą udział w losowaniu voucherów na weekendowy, rodzinny pobyt na Mazurach. Na zwycięzców czekają specjalne nagrody.
Dodatkowe informacje, regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.przygodaztata.azs.pl. Start imprezy zaplanowano na godz. 10.00.
Planowane konkurencje na trasie gry, to m.in. wspólne wiosłowanie na ergometrze wioślarskim, rzuty do kosza, rodzinna sztafeta, wspólne budowanie wieży/zamku z kartonów/skrzynek lub układanie puzzli, układanie wierszyka z podanymi przez organizatora hasłami, konkurencja zagadkowa polegająca na rozwiązaniu zagadki związanej z lokalnym dziedzictwem, przejście toru przeszkód, pchnięcie kulą/piłką lekarską, gra w golfa oraz gra „niespodzianka”. Jak widać szykuje się mnóstwo pozytywnych emocji i kapitalnej zabawy!
Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Akademickiego Związku Sportowego, która realizuje zadanie zlecone przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej. Wszystkie informacje: https://przygodaztata.azs.pl/

NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry