©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Sport
  • Serwis sportowy - zaprasza Adam Jamróz (24 maja 2023 roku)

Serwis sportowy - zaprasza Adam Jamróz (24 maja 2023 roku)

25 maja 2023 | Adam Jamróz

Wysłuchaj serwisu sportowego


Grafika: Krystian Szarszewski

Jak w każdą środę, na cotygodniowy przegląd najważniejszych wydarzeń ze świata zachodniopomorskiego sportu zaprasza Adam Jamróz. Na początek koszykówka i autostrada do wielkiego finału Energa Basketligi zawodników Kinga Wilków Morskich Szczecin. Wszystko to dzięki stuprocentowemu wykorzystaniu atutu własnej hali i publiczności. Posłuchajcie kiedy Szczecinianie będą mieli pierwszą szansę do przypieczętowania awansu. Poza tym będzie o zbliżającej się ostatniej kolejce piłkarskiej ekstraklasy i skomplikowanej sytuacji Pogoni Szczecin w walce o ligowe podium. Dowiecie się co musi się stać, żeby Portowcy skończyli sezon z medalem. Oprócz tego powiemy w jakim stylu z najwyższą klasą rozgrywkową pożegnali się szczypiorniści Sandry Spa Pogoni Szczecin, czy o wypełnionym przez tyczkarza Piotra Liska minimum na tegoroczne mistrzostwa świata. Nie zapomnimy również o sukcesie stargardzkiej zapaśniczki, podczas niedawno zakończonych mistrzostw Polski w Sieradzu. Zatem jeśli jesteście ciekawi zapowiedzianych wydarzeń i chcecie o nich wiedzieć więcej, to zapraszamy do wysłuchania serwisu sportowego.


NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry