©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Sport
  • Serwis sportowy - zaprasza Adam Jamróz (8 marca 2023 roku)

Serwis sportowy - zaprasza Adam Jamróz (8 marca 2023 roku)

10 marca 2023 | Adam Jamróz

Wysłuchaj serwisu sportowego


Grafika: Krystian Szarszewski

Chcecie dowiedzieć się, co przyniosły minione dni i jakie czekają nas sportowe wydarzenia na Pomorzu Zachodnim? Zapraszamy do wysłuchania najświeższych wiadomości sportowych autorstwa Adama Jamroza. W nim m.in. zapowiemy kolejny mecz piłkarzy Pogoni Szczecin w PKOBP Ekstraklasie oraz powiemy o drugim zwycięstwie szczecińskich piłkarek w rundzie wiosennej rozgrywek ekstraligi kobiet. Poza tym usłyszycie o powrocie na zwycięski szlak siatkarek Grupy Azotów Chemika Police, zbliżających się koszykarskich derbach Pomorza Zachodniego i przełomowej wygranej szczypiornistów Sandry Spa Pogoni Szczecin. Nie zapomnimy również o zakończonych halowych lekkoatletycznych mistrzostwach Europy, podczas których trenujący na co dzień w Szczecinie Piotr Lisek wywalczył srebrny krążek. Jeśli jesteście ciekawi i chcecie wiedzieć więcej, to zapraszamy i zachęcamy do wysłuchania serwisu sportowego Adama Jamroza.NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry