©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Nauka
  • "Przedsiębiorstwo wobec internacjonalizacji. Modele, strategie, finansowanie"

"Przedsiębiorstwo wobec internacjonalizacji. Modele, strategie, finansowanie"

30 Styczeń 2024 | Paulina Zaremba

Na stronie Wydawnictwa Naukowego Uniwersytetu Szczecińskiego ukazały się nowe propozycje czytelnicze. Jedną z nich jest "Przedsiębiorstwo wobec internacjonalizacji.

Modele, strategie, finansowanie" autorstwa Magdaleny Brojakowskiej-Trząski. Proces umiędzynarodowienia działalności przedsiębiorstw wymagał niejako uporządkowania, czego podjęła się autorka publikacji. Książka zainteresuje zarówno praktyków, jak i teoretyków, kierowana jest zwłaszcza do przedsiębiorstw internacjonalizujących swoją działalność. Skorzystać z niej mogą także studenci kierunków ekonomicznych. Informacje o publikacji zamieszczone są na stronie http://wydawnictwo.univ.szczecin.pl/przedsiebiorstwo-wobec-internacjonalizacji-modele-strategie-finansowanie-p-908.htmlNiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry