©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Nauka
  • "Interdyscyplinarne ujęcie niepełnosprawności" - VI Ogólnopolska Konferencja LSI

"Interdyscyplinarne ujęcie niepełnosprawności" - VI Ogólnopolska Konferencja LSI

15 lutego 2023 | Uniwersytet Szczeciński
Grafika: Materiały organizatora

Interdyscyplinarne Koło Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza do udziału w VI Ogólnopolskiej Konferencji LSI pt.  „Interdyscyplinarne ujęcie niepełnosprawności” vol. 2. Konferencja odbędzie się w dniach 23-24 lutego 2023 r. na platformie MS Teams.

Lokalne Spotkania Interdyscyplinarne stanowią cykl konferencji organizowanych przez Interdyscyplinarne Koło Naukowe Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego.Spotkania mają ustalony wcześniej temat przewodni, który prezentowany jest przez prelegentów z różnych dyscyplin. Po wypowiedziach następuje omawianie przedmiotowego tematu w formie dyskusji. W ramach wydarzenia przewidziane są również special eventy.

Zapraszamy do zapisów do uczestnictwa czynnego, a także biernego w konferencji poprzez FORMULARZ.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej informacji o konferencji. 

Nabór zgłoszeń trwa do 19 lutego 2022 r., godz. 23:59!NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry