©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Nauka
  • "Debiut - Premiera - Kariera" - spotkanie w Książnicy Pomorskiej

"Debiut - Premiera - Kariera" - spotkanie w Książnicy Pomorskiej

1 lutego 2023 | Książnica Pomoska
Fot. Organzator

Książnica Pomorska i Stowarzyszenie SZTUKA - PROMOCJA - EDUKACJA zapraszają na spotkanie z cyklu "Debiut - premiera - kariera".

Gościem spotkania będzie podróżnik i badacz wód Antarktydy, miłośnik wypraw rowerowych dookoła Szczecina i wędrówek górskich po Sudetach i Karkonoszach oraz zapalony fotograf - dr hab. Arkadiusz Nędzarek, prof. Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Szczecińskiego.

Dr hab. Arkadiusz Nędzarek - profesor Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technicznego; jest badaczem i wykładowcą na Wydziale Nauk o Żywności i Rybactwa. Pracuje w Katedrze Bioinżynierii Środowiska Wodnego i Akwakultury, jest kierownikiem 11.osobowego zespołu. W 2015 roku był autorem cyklu 6. publikacji w renomowanych światowych czasopismach naukowych jak Antarctic Science, Polar Biology, Journal of Food Process Engineering, Desalination i inne. W tym samym roku został laureatem Zachodniopomorskiego Nobla w dziedzinie nauk rolniczych.

Spotkanie poprowadzą dziennikarki: Helena Kwiatkowska i Monika Mazanek-Wilczyńska.

Spotkanie odbędzie się 9 lutego 2023, o godzinie 18:00 w Sali im. Zbigniewa Herberta w Książnicy Pomorskiej. 

Zapraszamy wszystkich amatorów fotografii, wypraw rowerowych i pieszych, a przede wszystkim miłośników Antarktydy.NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry