©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Nauka
  • „Debiut - premiera – kariera” - spotkanie w Książnicy Pomorskiej

„Debiut - premiera – kariera” - spotkanie w Książnicy Pomorskiej

13 stycznia 2023 | Książnica Pomorska
Fot. Materiały organizatora

Książnica Pomorska i Stowarzyszenie SZTUKA - PROMOCJA - EDUKACJA zapraszają na spotkanie z cyklu „Debiut - premiera – kariera”.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 19 stycznia 2023 o godz. 18:00 w Sali im. Zbigniewa Herberta, a poprowadzą je dziennikarki: Helena Kwiatkowska i Monika Mazanek-Wilczyńska.

Gośćmi spotkania będą Sylwia Wesołowska – historyk, kierowniczka Działu Regionalnego Książnicy Pomorskiej, Dorota Pundyk – nauczycielka języka angielskiego, liderka działań społecznych, miłośniczka historii Szczecina oraz Damian Kolassa – konserwator zabytków.

Uczestnicy porozmawiają o działalności i dorobku rodziny Quistorpów w Szczecinie, projektach miejskich upamiętniających tę rodzinę, działaniach Stowarzyszenia DENKMAL POMORZE oraz o najnowszej książce Damiana Kolassy pt. „Wieża Quistorpa. Od monumentu po ruinę”. Miłośnicy historii miasta i czytelnicy „Kuriera Szczecińskiego” będą mogli spotkać się z autorem i porozmawiać o książce i o działalności rodziny Quistorpów.NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry