©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Nauka
  • Konferencja Nauka i biznes. Wspólne wyzwania - rozmowa z dr. hab. Tomaszem Bernatem, prof. US

Konferencja Nauka i biznes. Wspólne wyzwania - rozmowa z dr. hab. Tomaszem Bernatem, prof. US

28 czerwca 2022| Pauina Zaremba

Wysłuchaj audycjiKonferencja Nauka i biznes. Wspólne wyzwania to wydarzenie organizowane przez Uniwersytet Szczeciński oraz Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie. Jak sama nazwa wskazuje, konferncja ma na celu podejmowanie współpracy w dziedzinach nauki i biznesu. Absolwenci uniwersytetów stają się pracownikami, zaś pracodawcy poszukują kompetentnych, wykfalifikowanych osób, które przyczynią się do rozwoju firm. W związku z tym podejmowane są działania, poprzez które obie strony mogą ściśle współpracować.
W ramach konferencji odbędzie się podpisanie porozumienia między Uniwersytetem Szczecińskim a firmą Profi Competence Europe.

O zaplanowanych panelach dyskusyjnych, warsztatach oraz historii międzynarodowej konferencji "Nauka i biznes. Wspólne wyzwania" w rozmowie z Pauliną Zarembą mówi dr hab. Tomasz Bernat, prof. US z Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.

Więcej informacji na stronie https://b2b.usz.edu.pl/NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry