©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Kultura
  • 11 grudnia poznamy laureatkę Nagrody Literackiej Gryfia

11 grudnia poznamy laureatkę Nagrody Literackiej Gryfia

7 Grudnia 2021 | NiUS Radio
Fot. "Kurier Szczeciński" - organizator nagrody

W sobotę, 11 grudnia 2021 roku, o godz. 20.00 poznamy laureatkę Nagrody Literackiej dla Autorki. Finał odbędzie się w nowej filii Miejskiej Biblioteki Publicznej przy placu Matki Teresy z Kalkuty 7 w Szczecinie. Wcześniej, bo o godz. 17.00 zaplanowano spotkanie z finalistkami: Dominiką Buczak („Dziewczyny z placu” wyd. Wielka Litera), Sylwią Chwedorczuk („Kowalska. Ta od Dąbrowskiej” wyd. Marginesy) oraz Zytą Rudzką („Tkanki miękkie” wyd. W.A.B.). Rozmowę poprowadzi Krzysztof Lichtblau.

Na spotkanie obowiązują bezpłatne wejściówki do pobrania pod poniższym linkiem

https://app.evenea.pl/event/gryfia/

O tym, która z Autorek otrzyma wyróżnienie, zdecydowało jury w składzie: Joanna Laprus-Mikulska (przewodnicząca), Berenika Lemańczyk, prof. Robert Cieślak, dr Konrad Wojtyła, Alan Sasinowski.
Nagroda zostanie wręczona już po raz 10. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na profilu facebookowym biblioteki.

Organizatorem Gryfii jest „Kurier Szczeciński”. Partnerzy: Miasto Szczecin, Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie, Port Szczecin Świnoujście, Szczecińska Agencja Artystyczna, Lotto.NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry